CleancoCleanco

نظافت منزل شرق

نظافت منزل شرق

نظافت منزل شرق :مجموعه ما در تلاش است که با ارائه بهترین خدمات در زمینه کاری سعی در رضایت هیشگی مشتریان را داشته باشد.
شرکت خدماتی نظافت کده پیشرو در امور خدماتی ونظافتی به وسیله مدیریت تحصیلکرده و پرسنل زحمت کش و متخصص خود در انجام امور نظافتی مفتخر است خدمات ذیل را با کیفیت و قیمت مد نظر مشتریان خود ارائه دهد.
نظافت راه پله آپارتمان ها و مجتمع ها به صورت منظم
نظافت داخلی منزل
کارهای خدماتی ساختمانی همچون:
اجرا ونصب داربست فلزی ساختمان با ۲۵ سال سابقه
اجرا و نصب وتعمیر وراه اندازی آسانسور با مجوز از وزارت صنایع

چند نکته برای رعایت نظافت منزل شرق :

۱٫ برنامه ریزی شده تمیز کنید . از بالاترین نقطه در خانه آغز و به پایین ترین آن برسید. این بدان معناست ابتدا زمین را تمیز نکنیدو بعد به سراغ سقف و پنجره بروید

۲٫ تمیزکردن وسایلی که فکرش را نمیکنید مانند گوشی تلفن که بر روی گوشی تلفن باکتری های خطرناکی تولید می شوند که از طریق تماس زیاد به راحتی به دهان منتقل می شود.

۳٫ ظروف آشغال را مخصوصا آنهایی که در آشپزخانه و حمام هستند را پس از خالی کردن آشغال حتما بشویید.

۴٫ پرده حمام از آن اشیایی است که در طول روز معمولا مرطوب هستند و محل جمع شدن باکتری ها و قارچ ها است.

۵٫ ماشین ظرفشویی : در ارتباط با ماشین ظرفشویی هم وضع به این شکل است. هنگامی که شما ظرف داخل آن را خالی می کنید و آنگاه در آن را می بندید رطوبت داخل آن جای مناسب رشد و تکثیر باکتری ها می باشد.

۶٫ گرد و خاک باقی مانده روی مبل ها باعث ایجاد بیماری های تنفسی می شود.

۷٫ هواکش ها معمولا برای از بین بردن گرد و خاک و هوای آلوده از خانه به کار می رود اما اگر به بهداشت آن اهمیت ندهیم این دستگاه به جای کمک ممکن است خطر ساز شود.

۸٫ ابر و دستمال هایی که برای نظافت منزل استفاده می کنید را باید روزانه سی ثانیه زیر آب گرم بگیرید. زیرا مقداری زیادی باکتری در آنها قابلیت رشد دارند که به راحتی از دست و دهان شما می تواند انتقال یابد.

دیوار های روغنی

برای نکاتی درمورد نظافت منزل دیوارهای که رنگ روغنی دارند, از این محلول استفاده کنید:یک سطل آب گرم, یک دوم پیمانه بوراکس(borax) یک دوم قاشق مربا خوری مایع ظرفشویی و یک قاشق غذا خوری آمونیاک؛در حین استفاده از محلول حتما دستکش بپوشید

پاک کردن مداد رنگی از دیوار

لکه های مداد رنگی بپه ها روی دیوار را به وسیله یک مسواک کهنه و کمی خمیر دندان پاک کنید.

پاک کردن شیشه

برای تمیز کردن دیوار های رنگ شده منزل,ترکیب نصف پیمانه آمونیاک,یک چهارم پیمانه سرکه سفید و یک چهارم پیمانه جوش شیرین در یک سطل آب گرم را امتحان کنید(منظور دیوارهایی با رنگ پلاستیک یا رنگ روغن است.) این تمیز کننده ارزان و قوی دیوارها را تمیز و براق خواهد کرد.

نظافت کاشی وسرامیک

مخلوط یک پیمانه آمونیاک,یک چهارم پیمانه جوش شیرین و یک دوم پیمانه سرکه در یک سطل آب داغ نیز فرمول دیگری برای نظافت منزل و سطح دیوارهای رنگ روغنی و یا کاشی و سرامیک استفاده کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با نظافتچی دفتر کار به صفحه اصلی مراجعه فرمایید.

مدیر
درباره مدیر

بدون دیدگاه

گذاشتن دیدگاه
 
 

ارسال دیدگاه

ما منتظر نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما پیرامون خدمات خود هستیم

ارائه بهترین خدمات

ارائه سرویس های خدمات در محل و یا درخواست سرویس به صورت آنلاین مانند نظافت منزل، نظافت مشاعات، خشکشویی، کارواش سیار،سرویس خودرو، درخواست تعمیرکار، باربری، اسباب کشی می باشد 

خدمات 24 ساعته

، ما معتقدیم از همین حالا می‌توانید به سادگی در محل کار ، منزل یا هر جای دیگر خدمات مورد نیازتان را با بهترین کیفیت، در سریعترین زمان و با آرامش خاطر از ارایه دهنده سرویس خود دریافت کنید و از تجربه ای خوشایند با صرفه جویی در هزینه و زمان لذت برده و لحظه‌های بیشتری را در کنار کسانی که دوستشان دارید بگذرانید.

نوع خدماتنظافت منزلنظافت اتومبیلخدمات تعمیر و نگهدارینظافت ساختماننظافت تجاریباغبانی